Ekologiczne wypełnienia z tektury falistej

Masz problem z wypełnieniem pustych przestrzeni podczas pakowania przedmiotów? Potrzebujesz materiału , który będzie amortyzował wszelkiego rodzaju uderzenia i wstrząsy , będzie chronił w razie upadku ?

Koniecznie sprawdź nasze ekologiczne wypełniacze do paczek i opakowań wykonane z ekologicznej tektury falistej !

Nasze wypełnienia są wykonane z tektury falistej wysokiej jakości z niską zawartością makulatury .
Mają doskonałe właściwości amortyzujące, są bardzo elastyczne, można je dowolnie kształtować , dlatego też dokładnie otulają i zabezpieczają chroniony przedmiot, o dowolnym kształcie i gabarytach co umożliwia doskonałe zabezpieczenie i zapełnienie wolnej przestrzeni.
Spełniają rolę : wypełniacza wolnej przestrzeni jako wyściółka , przekładki amortyzującej , owijki zabezpieczającej nawet bardzo duże gabaryty , zabezpieczenia przedmiotów delikatnych np. wyrobów ze szkła.

Wypełnienia są wykonane w taki sposób, że tworzą tekturową siatkę, którą można rozciągać do rozmiarów kilka razy większych niż sam arkusz z którego został wykonany. Pozwala to na znaczne oszczędności przy pakowaniu dużych przedmiotów.

Nasze produkty są całkowicie ekologiczne i całkowicie biodegradowalne, a więc przyjazne dla środowiska.

Funkcje jakie spełniają wypełnienia.

Amortyzowanie.

Stosowane są do delikatnych produktów, które w łatwy sposób ulegają uszkodzeniom podczas transportu. Główną funkcją tej formy pakowania jest absorbowanie drgań i wstrząsów , zapobieganie „ obijania się o siebie” zapakowanych produktów.

Blokowanie i unieruchamianie produktów.

Wypełnienia w formie mat służą głównie do pakowania i zabezpieczania ciężkich produktów. Są stosowane kiedy produkt musi być sztywno umieszczony w pudełku, aby zapobiec przesuwaniu się wewnątrz opakowania, co mogłoby spowodować uszkodzenie kartonu oraz samego produktu.

Wypełnianie wolnej przestrzeni

Wypełnienia wykorzystuje się, aby wypełnić wolną przestrzeń w kartonie. Ma ona zastosowanie również w sytuacji, gdy produkt ma już własne opakowanie. Stosowane są często w opakowaniach wysyłkowych do paczkomatów , gdzie nie zawsze udaje się dostosować wymiar kartonu do zapakowanego produktu, ponieważ priorytetem jest wielkość komory paczkomatu.